Winclone

Winclone Mac için

Önyükleme Kampı bölümünüzü kopyalayın

Mac OS X Tiger ve Boot Camp kullanan herkes için, Winclone gerçekten kullanışlı geliyor. Uygulama, çoklu bölümleri kopyalamak için çok daha basit hale getirir. Bu son sürümde, Microsoft Vista'yı klonlayabilir veya Windows XP'ye... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Vista klonlamasını destekler
  • klonlamayı kolaylaştırır
  • Ayrı sürücüde klonlama

DEZAVANTAJLAR

  • Yok

Mükemmel
9

Mac OS X Tiger ve Boot Camp kullanan herkes için, Winclone gerçekten kullanışlı geliyor. Uygulama, çoklu bölümleri kopyalamak için çok daha basit hale getirir. Bu son sürümde, Microsoft Vista'yı klonlayabilir veya Windows XP'ye yapıştırabilirsiniz. Programın güzel özelliklerinden biri, ayrı bir sürücüye veya Mac OS X bölümünüzün bulunduğu klasöre kopyalanabiliyor. Farklı işletim sistemlerinde farklı işletim sistemlerinin çoklu bölümlerini etkili bir şekilde yönetebilirsiniz, böylece programcılar ve oyunlar ve program test cihazları için idealdir.

Dahası, Winclone, uygulamanın kendisinden bir Boot Camp bölümü oluşturmanıza ve herhangi bir ortamda saklanabilecek resim belgeleri oluşturmanıza izin verecektir. Winclone oldukça hızlı ve profesyonel bir ortamda sahip olmak için harika bir araçtır. Sonuçta, Apple'ın Boot Camp'de böyle bir özelliği bulunmaması biraz garip.

Winclone, birden çok Boot Camp bölümünü hızlı bir şekilde kopyalamak için mükemmel bir yardımcı programdır.

Restorasyonlar sonunda sorunlara neden olan gptfresh alıntı ile Sabit küçük sorun

Değişiklikler

  • Restorasyonlar sonunda sorunlara neden olan gptfresh alıntı ile Sabit küçük sorun

mac için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

Winclone

İndir

Winclone 2.2

Winclone hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×